23 Ekim 2014 Perşembe

GÜL suyu

Ne kadar para dökersem dökeyim, yurtdışından ve kozmetik marketlerden eczanelerden neler denersem deneyeyim bir ürünü hergün düzenli olarak yani bitirene kadar  kullanamıyorum. Haftaiçi kullansam bile haftasonu evden uzaklara giderken yanıma almaya unutuyorum ve sonra kullanmaktan da vazgeçiyorum. Zaten makyaj temizleyicisi haricinde de bakım ürünü yada diğer zamazingolardan kullanmıyorum, bu nedenle pek bi rahatım :)

Şimdi aklına nerden geldi diyeceksiniz ama takipçilerimin çoğunluğu bay mi bayan mı bilemediğim üzere ara sıra sadece hanımlara yönelik ipuçları vermeye çalışıyorum. Şimdi aşağıda paylaşacağım bilgiler ise herkesi ilgilendirebilir zira kolonya gibi kolay bulunabilir, uygun ve doğal bir seçenek olan gülsuyunu yüzünüze, saçınıza sürmenizde bir sakınca görmüyorum. Kokusunu oldum olası sevmediğim bazı şeylerin arasında gül kokusu olmasına rağmen cildimi rahatlattığını görünce kullanmaya devam ettim. Zaten seyahatlerimde yada evden uzak kaldığım zamanlarda yanıma almayı unutsam bile gider marketten yeni bir şişe alırım sonuçta fiyat olarak gayet uygun bir tonik seçeneği.
Ayrıca herkes neden kullanmalıdır konusuna gelirsek de, cilt lekeleri ve çiziklere de iyi gelir düşüncesi içerisindeyim.
Ben bu hafta yatmadan önce denemeye başladım. Son söz olarak temizlik ile bakımı birbirinden ayırın, kendinize iyi gelen şeyleri uygulayın ve kendinize mümkün olduğu adar iyi bakın diyerek aranızdan şimdilik ayrılıyorum..

GÜL SUYUNUN CİLDE FAYDALARI NELERDİR NASIL KULLANILIRGül suyu cilt için harika bir doğal kaynaktır. Gül suyunun tüm cilt sorunları için faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Cilt lekeriniz mi var çözüm gül suyu, cildinizde kırışıklar oluşmaya
başladı üzülüyor musunuz çözüm gül suyu, Göz altlarınızda torbalanmalar, morluklar mı var, çok yoruldunuz şişliklermi oluştu çözüm gül suyu diyebiliriz. Cildinizi derinlemesine temizlemek ve rahatlatmak için gül suyu en doğal toniktir. Cildinize saf gül suyu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Saf gül suyu cildi tahriş edebilir. Bu nedenle piyasada 1 TL ile 3 TL fiyat aralığında satılan herhangi bir gül suyunu tercih edebilirsiniz.
Cilt Lekeleri,Kırışıklıkları ve Sivilceler için Gül Suyunun Faydaları ve Kullanımı:
Gül suyu cilt lekeri için çok daydalı doğal bir kaynaktır diyebiliriz. Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildinjiz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.
Gül suyu cilt kırışıkları için bulunmaz bir nimettir aslında. Yüzünüzdeki kırışıkları siler ve yeni kırışıkların oluşmasını engeller. Güzelliğiniz bozan sivilceler için çok faydalıdır. Sivilceleri yok etmek için doğal çözüm olan gül suyu, kısa sürede sivilcelerini yok eder. Gül suyu ile düzenli olarak yüzünüzü silmek yeterli olacaktır. Cildinizi derinlemesine temizleyeceğinden sivilceleri kökten yok edecektir. Ayrıca göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezelerine, yorgunluktan oluşan göz altı tornalarına ve göz altı morluklarına iyi gelir. Göz altı sorunlarının giderilmesinde harika bir çözüm yöntemidir.
http://www.forumkadiniz.com/konu-gul-suyunun-cilde-faydalari-nelerdir-nasil-kullanilir.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder